«Виборчий округ. Місцеві» — Суспільне запрошує кандидатів на дискусію в прямому ефірі UA: КАРПАТИ

«Виборчий округ. Місцеві» — Суспільне запрошує кандидатів на дискусію в прямому ефірі UA: КАРПАТИ

30 вер. 2020

З 12 жовтня в теле- й радіоефірах Івано-Франківської філії Суспільного UA: КАРПАТИ стартує токшоу «Виборчий округ. Місцеві». До дискусії в прямому ефірі журналісти Суспільного запрошують кандидатів на голову ОТГ Івано-Франківська, Коломиї і Калуша, представників партій до обласної ради і міськради Івано-Франківська.

За словами продюсерки філії Суспільного UA: КАРПАТИ Галини Держипільської, команда проєкту вже має відповіді зацікавлених в участі.

«Наш проєкт «Виборчий округ. Співбесіда» у липні 2019-го був успішним, викликав резонанс в області. Тому сподіваюсь, що новий сезон стане не менш успішним, дозволить нам познайомити громаду з кандидатами і їхніми програмами», — розповіла Галина Держипільська.

Публічні співбесіди з кандидатами дивіться на телеканалі UA: КАРПАТИ в будні о 19:15 після підсумкового випуску новин, а також — у повторі о 12:10 і 20:10 у радіоверсії на хвилях UA: Українське радіо Карпати.

Читайте також: «Сьогодні. Головне» — новини й аналітика подій щовечора на UA: КАРПАТИ

У межах «Виборчого округу. Місцеві» ведучі Олена Нечвідова, Інна Сендецька-Монюк і Христина Дичаковська озвучать коротку довідку про учасників перегонів та поставлять запитання від редакторської групи й місцевих мешканців, дізнаються плани кандидатів щодо найбільших викликів регіону. Також кожен учасник матиме одну хвилину на самопрезентацію.

«Наша місія особливо цінна в період виборів, коли з екранів валяться джинса й замовні маніпулятивні матеріали. На Суспільному ми гарантуємо незаангажованість, наші журналісти не виконують нічиїх замовлень і не погоджують запитань. Це може комусь не подобатися, але лише в нас — рівні умови для всіх кандидатів. Суспільне — це єдиний незалежний мовник, що керується інтересами наших глядачів і слухачів», — зазначив член правління UA: Суспільне мовлення, відповідальний за адміністративно-господарський напрям та регіональний розвиток, Микола Чернотицький.

Читайте також: Суспiльне Новини — лідер із дотримання журналістських стандартів

Журналісти Суспільного мовника UA: КАРПАТИ допомагатимуть виборцям розібратися з програмами кандидатів і перевірятимуть учасників перегонів на знання місцевих проблем та розуміння повноважень місцевого самоврядування.

«Місцеві вибори — це про масштаби країни й локальний вплив. Оскільки явка на місцеві вибори зазвичай нижча, то одне з наших завдань — донести їхню важливість в умовах децентралізації. Саме тому Cуспільний мовник так багато уваги приділятиме місцевим виборам на всіх своїх платформах. Для нас також буде викликом висвітлення власне дня виборів в умовах погіршення епідеміологічної ситуації, тому ми вибудовуємо наші виробничі процеси так, аби всі філії мали змогу здійснювати свою роботу безпечно та якісно», — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

Нагадаємо, «Виборчий округ» — суспільно-політичний проєкт регіонального мовлення Суспільного, що має на меті налагодити якісний діалог між владою та виборцями, а також надати аналіз професійної діяльності осіб на виборних посадах. Завдяки незаангажованому майданчику Суспільного мовника виборці матимуть змогу розібратися з програмами кандидатів і зробити виважений самостійний вибір.

Проєкт «Виборчий округ» регіональних філій має вже 3 сезони: уперше на ефіри Суспільного запрошували народних депутатів-списочників восени 2018 року, кандидатів у народні депутати за одномандатними виборчими округами (мажоритарників) у липні 2019 року перед позачерговими парламентськими виборами, у сезоні листопада 2019 року аналізували роботу новообраних депутатів Верховної Ради за 100 днів після виборів.