Програми
Новини
Новини
Об’єктивні, чесні, збалансовані новини з усього регіону із дотримання усіх журналістських стандартів. Достовірна та оперативна інформація про головні події Прикарпаття. Як повідомити новину журналістам Суспільного? 0 (34) 253 10 09, 0 (34) 275 00 63 — зателефонувати на гарячу лінію новин; news.karpaty@suspilne.media — відправити e-mail  
РадіоДень
РадіоДень
Це проєкт регіонального Суспільного радіо, який ви можете не тільки слухати на хвилях UA: Українського радіо Карпати, але і дивитися на телеканалі UA: КАРПАТИ. Слухайте нас в FM-діапазоні: Верховина - 103,6 FM, Івано-Франківськ - 100,4 FM, Калуш - 100,1 FM, Косів —100,6 FM, Яремче - 100,2 FM.
Тема дня. Радіовимір
Тема дня. Радіовимір
Це інтерактивна прямоефірна інформаційно-аналітична програма-інтерв`ю на UA: Українське радіо Карпати. Політичні й соціальні теми, проблеми жителів міста й області — теми, які звучать у проєкті. До участь у прямому ефірі журналісти Суспільного запрошують посадовців, громадських активістів, культурних діячів та експертів. Кожен глядач має можливість долучитися до обговорення за телефоном 0342 75-13-35. Слухайте нас в FM-діапазоні: Верховина - 103,
Сьогодні. Головне
Сьогодні. Головне
«Сьогодні. Головне» — це вечірня інформаційно-аналітична програма. У прямому ефірі на глядачів Суспільного чекає підсумковий випуск новин Івано-Франківська та області з аналізом найважливіших подій. Журналісти Суспільного разом із місцевими експертами, представниками влади та громадськості говорять про суспільно-політичні, культурні, соціальні й інші теми, актуальні для жителів Прикарпаття.
Філологині_на_карантині
Філологині_на_карантині
"Філологині_на_карантині" Вікторія Буличева та Оксана Гошовська з Івано-Франківська у спецпроєкті Суспільного легко та доступно розповідають про мовні помилки та як їх не допускати. 
Ранок на Суспільному
Ранок на Суспільному
«Ранок на Суспільному» — це міжрегіональне інформаційно-пізнавальне шоу, яке виготовляють спільно всі філії Суспільного. Журналісти з усіх регіонів країни розповідають історії людей, які змінюють світ навколо. У будні із 6:30 до 9:00 на вас чекають цікаві й корисні рубрики, що допомагають у повсякденному житті. Якщо ви знаєте героя, подію чи історію з вашого регіону, про які має дізнатися вся країна — пишіть нам: press.ifrankivsk@suspilne.media
#Звіти_наживо
#Звіти_наживо
#Звіти_наживо — всеукраїнський проєкт UA: Суспільне мовлення та громадського руху ЧЕСНО. Посадовці звітують про свою роботу у прямому ефірі. У програмі беруть участь запрошені журналісти, експерти. Глядачі можуть поставити свої питання телефоном під час прямого ефіру або на офіційній сторінці філії у Facebook. #Звіти_наживо транслювалися одночасно у телевізійному та радіоефірах.
Читай Лесю
Читай Лесю
До 150-річчя Лесі Українки її поезії читає команда Суспільного Карпати.
Поетичні намистини
Поетичні намистини
Спільний з Івано-Франківським академічним обласним театром ляльок спецпроєкт до 140-річчя прикарпатської поетеси Марійки Підгірянки. Актори театру розповідають про життєвий і творчий шлях письменниці, а також читають її твори.
Виборчий округ
Виборчий округ
Виборчий округ — це аналітична програма у формі інтерв’ю з народними депутатами України. Мета – налагодити якісний діалог між народним депутатом та його безпосереднім виборцем, а також надати аналіз професійної діяльності депутата.
Виборчий округ: Співбесіда
Виборчий округ: Співбесіда
«Виборчий округ: Співбесіда» — це спеціальний проєкт Суспільного. «Співбесіди» мали на меті розповісти про місцевих кандидатів у депутати, що обирались в одномандатних округах у 2019 році, їхні передвиборчі програми, мотиви, дізнатися в учасників перегонів, як вони бачать вирішення проблем регіону. Все це, аби глядачі могли зробити виважений самостійний вибір. Всі кандидати мали рівні умови.    
Виборчий округ: Місцеві
Виборчий округ: Місцеві
«Виборчий округ: Місцеві» — це спеціальний проєкт Суспільного у формі публічної дискусії покликаний познайомити із кандидатами у мери міст, а також політичними партіями, які брали участь у передвиборчих перегонах в місцеві, областні та районні ради восени 2020 року.
Виборчий округ: Експертиза
Виборчий округ: Експертиза
Спеціальний проєкт Суспільного у формі публічної дискусії покликаний познайомити із кандидатами у мери міст, а також політичними партіями, які брали участь у передвиборчих перегонах в місцеві, областні та районні ради.
Тема дня
Тема дня
«Тема дня» – аналіз актуальних проблем та подій важливих для жителів Івано-Франківщини. У прямому ефірі посадовці, експерти, представники громадськості та влади відповідали на запитання, дискутували та шукали шляхи вирішення проблем. Програма виходила в ефір у будні о 19.20 у 2018-2020 роках.
#LightВечір
#LightВечір
Культурно-просвітницька програма, з якої глядачі дізнаються про нове у світі сучасної культури та мистецтва регіону. Інформаційно-розважальне вечірнє ток-шоу, яке виходило щосуботи на UA: КАРПАТИ у 2018-2019 роках. Темами для програм були головні культурні події Прикарпаття та цікаві творчі особистості. Розмова з відомими артистами, художниками, архітекторами та іншими діячами культури регіону і не тільки.
Weekend на Restart
Weekend на Restart
Інформаційно-розважальна радійна програма, яка виходила щосуботи на UA: Українському радіо Карпати. 
Про все і не тільки
Про все і не тільки
Проєкт команди UA: Українське радіо Карпати на історичні, соціальні та культурні теми. Видатні прикарпатці, цікаві ремесла і місцини краю, традиції та сучасність — про це розповідали радіослухачам у проєкті.
Точка дотику
Точка дотику
Про актуальні й важливі події Прикарпання — соціальні й культурні.
Мить для душі
Мить для душі
Проєкт команди UA: Українське радіо Карпати, де звучать вірші поетів Прикарпаття. Це аудіомандрівка світом поезії
Думки на щодень
Думки на щодень
Культурно-мистецька програма, в якій журналісти Суспільного радіо діляться думками та історіями, які надихають або примушують задуматись над своїм життям.