«Сьогодні. Головне» — новини й аналітика подій щовечора на UA: КАРПАТИ

«Сьогодні. Головне» — новини й аналітика подій щовечора на UA: КАРПАТИ

18 вер. 2020

21 вересня на регіональних телеканалах Суспільного, зокрема і на UA: КАРПАТИ, стартує оновлена вечірня інформаційно-аналітична програма — «Сьогодні. Головне». Щобудня о 19:00 у прямому ефірі на глядачів чекає підсумковий випуск місцевих новин з аналізом найважливіших подій від команди редакторів «Теми дня».

«Головні регіональні теми і події, які у всіх на вустах, ми обговорюватимемо щовечора у студії Суспільного. На телеглядачів чекає ще більше фахового аналізу від нашої команди — 52 хвилини прямого ефіру за усіма стандартами журналістики. Ми готувалися до зміни формату впродовж кількох тижнів, аби майбутня тісна співпраця новинарів та суспільно-політичного напряму Суспільного Карпати була якісною та результативною», — розповідає продюсерка Суспільного Карпати Галина Держипільська.

Читайте також: У новинах Суспільного не виявили брехні й піару політиків

Новий формат інформаційно-аналітичного блоку передбачає не лише збільшення тривалості до 52 хвилин прямого ефіру, а й розширення тематики підсумкових програм. Завданням редакцій є щоденний аналіз суспільно-політичних, а також культурних, соціальних та інших тем не тільки обласного центру, а й усієї області.

«Для нас цей проєкт — можливість бути ближчими до своєї аудиторії. Тісна взаємодія регіональних новинарів і редакторів, що зазвичай готують інтерв’ю та аналітику, дає змогу шукати відповіді на виклики, із якими стикаються місцеві мешканці, безпосередньо в прямому ефірі», — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей. — Також окремо плануємо присвячувати цілі випуски об’єднаним територіальним громадам, а за потреби — робити й спільні тематичні міжрегіональні марафони».

«Це ще один крок на шляху налагодження роботи як єдиної команди. Спільне планування, спільне розуміння, спільний результат. Увага аудиторії не буде розпорошуватися, а буде сфокусована на найголовнішому. Це важкий процес для нас, але докладаємо всіх зусиль, аби полегшити сприйняття інформації суспільством», — зазначив генеральний продюсер інформаційного мовлення Суспільного Федір Скрипник.

Нагадаємо, 15 липня на всіх регіональних телеканалах Суспільного стартувало міжрегіональне ранкове шоу. Інформаційно-пізнавальний «Ранок на Суспільному» виходить у будні із 6:30 до 9:00.

Дивитися онлайн телеканал UA: КАРПАТИ можна тут. Слухати UA: Українське радіо Карпати — на сайтах ukr.radio та if.suspilne.mediа, в Івано-Франківську на частоті 71,2 FМ, у Верховині на 103,6 FМ, в Яремчі (100,2 FM) та Калуші (100,1 FM), а також у мережі проводового мовлення.

Оперативні новини Прикарпаття читайте на цифрових платформах Суспільного Карпати: