Останні новини
Проти будівництва у дворі протестують жителі Південного Бульвару під адмінбудинком (ОНОВЛЕНО)
Проти будівництва у дворі протестують жителі Південного Бульвару під адмінбудинком (ОНОВЛЕНО)
8:19, 17 вер.
"Марцінків, почуй громаду" та "Поверніть наш двір Південному Бульвару", - з такими плакатами протестують жителі Південного Бульвару, що в Івано-Франківську, проти будівництва у дворі. Сьогодні зранку вони зібралися біля адмінбудинку. Чекають на представників влади.        

IT-технологій навчають 45-річних франківців

20:43, 17 вер.
Людей, які досягли 45 років, сьогодні в Івано-Франківську навчали базових навиків комп’ютерної грамотності під менторським супроводом спеціалістів IT-компаній. Програма складається з 24 безкоштовних занять на різних локаціях. Проєкт “Наново: Навчання після 45” розроблений та реалізується громадською організацією Інша Освіта за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Кухар Євген Клопотенко презентував нове шкільне харчування

18:32, 17 вер.
Нове шкільне харчування презентував сьогодні в Івано-Франківську кулінар Євген Клопотенко. Зустріч провели у приміщені спеціалізованої школи №11.

81 театральний сезон: 34 вистави та 8 прем’єр

18:18, 17 вер.
Особливістю нового театрального сезону будуть лабораторії та тренінги відомих режисерів, як України так і Європи. А 81 театральний сезон Франківський національний академічний драматичний театр розпочне мюзиклом «Гуцулка Ксеня». 

Більше новин