Останні новини
10 гірсько-штурмова бригада: казарми здали, гуртожиток збудують
10 гірсько-штурмова бригада: казарми здали, гуртожиток збудують
13:48, 22 сер.
На території 10 гірсько-штурмової бригади здали в експлуатацію три нові казарми. До кінця року розпочнуть роботи з будівництва сімейного гуртожитку, а також відкриють меморіал загиблим воїнам. Від початку року військовослужбовцям підвищили зарплати на 23%: ті, хто перебувають у місці постійної дислокації, отримують від 12 тисяч гривень. У зоні бойових дій - від 18 000 гривень.      

Обласна серпнева конференція освітян відбулася в Івано-Франківську

13:36, 22 сер.
900 перших класів цьогоріч буде в Івано-Франківській області. В них навчатиметься понад 16 тисяч учнів, що на 10 % більше ніж в минулому навчальному році. Про це сьогодні на обласній серпневій конференції педагогічних працівників повідомив Віктор Кімакович, директор Департаменту освіти та науки облдержадміністрації.

Новий тролейбус білоруського виробництва курсуватиме Івано-Франківськом

12:35, 22 сер.
Новий тролейбус презентували сьогодні поблизу міської ратуші. За словами директора комунального підприємства «Електроавтотранс» Віталія Голутяка, він особливий тим, що може один кілометр проїхати без мережі.

На Калущині змагаються за олімпійські нагороди

11:49, 22 сер.
У літньому оздоровчому таборі "Лімниця", що знаходиться в селі Вістовій Калуського району, у ці хвилини проходять щорічні Малі олімпійські ігри. Діти від 7 до 17 років змагаються в 6 видах естафет.          

Більше новин