Останні новини
За невчасну сплату житлово-комунальних послуг нараховуватимуть пеню
За невчасну сплату житлово-комунальних послуг нараховуватимуть пеню
18:55, 20 тра.
З 1 травня в Україні набув чинності закон, який передбачає нарахування штрафу за невчасну сплату комунальних послуг. Пеня не повинна перевищувати 0,01% від суми боргу за кожен день протермінування. Також новий закон передбачає укладення нових договорів між споживачами та постачальниками житлово-комунальних послуг.

Суд у справі Дерещука: обвинуваченого триматимуть під вартою до 17 липня

20:15, 20 тра.
Справу Михайла Дерещука розглядали в Івано-Франківському міському суді. Сьогодні на засідання не з’явилися 3 свідків. Двоє з них - за кордоном, місце перебування третього - невідоме. Сьогодні судді  досліджували письмові докази у справі.

9 медалей привезли прикарпатці з чемпіонату України з панкратіону та греплінгу

19:30, 20 тра.
9 медалей привезли прикарпатці з чемпіонату України з панкратіону та греплiнгу, який відбувався 16-19 травня у Луцьку. Змагалися хлопці та дівчата віком від 9 до 15 років. До складу збірної команди Прикарпаття увійшли 14 дітей з Івано-Франківська та Снятина.

М’ясо на 403 тисячі гривень «Резиденція «Синьогора» закуповувала для дітей

18:20, 20 тра.
У державній організації «Резиденція «Синьогора», що знаходиться у селі Гута Богородчанського району, повідомили, що офіційного прийому перших осіб країни сьогодні не буде. Про це розповіла заступниця генерального директора з господарської частини «Синьогори» Оксана Яремчук.

Більше новин