Останні новини
Другий день триває перекриття дороги Делятин-Раківчик у селищі Ланчин
Другий день триває перекриття дороги Делятин-Раківчик у селищі Ланчин
12:28, 26 бер.
Другий день поспіль триває перекриття дороги Делятин-Раківчик у селищі Ланчин Надвірнянського району. Люди вимагають відремонтувати аварійний міст і дорогу.    

У горах Івано-Франківщини очікують значну сніголавинну небезпеку

11:32, 26 бер.
Троє туристів через погану видимість не змогли спуститися із гори Піп Іван. Їх супроводжували явірницькі рятувальники. Трапилося це вчора. Про це повідомила речниця обласного управління служби надзвичайних ситуацій Світлана Бабушкіна. Сьогодні у горах Івано-Франківської області очікують значну сніголавинну небезпеку третього рівня.

Команда UA: КАРПАТИ перемогла у 5-му ювілейному турнірі з плавання серед журналістів

11:03, 26 бер.
Команда UA: КАРПАТИ перемогла у 5-му ювілейному турнірі з плавання серед журналістів. Організатори змагань - Івано-Франківська обласна організація Національної спілки журналістів України. На 2-му місці - команда власних кореспондентів "Власкор". Третє - у збірної обласного телебачення "Галичина" та студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.    

У Франківську вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

17:59, 25 бер.
Вшанування пам’яті В’ячеслава Чорновола в Івано-Фанківську розпочали спільною молитвою. Далі представники місцевої влади, Народного Руху України та жителі міста поклали квіти до пам’ятника героєві України. Потім відбулося громадське віче, під час якого розповідали, якою людиною був В’ячеслав Чорновіл, та згадували події, пов’язані з ним.

Більше новин