Останні новини
У Яремчі протестують жителі Ворохти і Татарова
У Яремчі протестують жителі Ворохти і Татарова
12:46, 15 лис.
Мирна акція протесту "Ми за створення єдиної ОТГ" у ці хвилини відбувається в Яремчі. Біля відпочинкового комплексу "Карпати" зібралося близько 150 жителів Ворохти та Татарова. Вони хочуть створити єдину об’єднану територіальну громаду, щоб не роз’єднувати населені пункти. Крім того, люди проти об`єднання із Яремчем. Натомість, голова обласної ради Олександр Сич каже, що допомогти жителям вирішити це питання обласна влада не зможе, бо згідно з чи

Виставку "Повернення сакральних реліквій" до Дня студента відкрили в Івано-Франківську

16:11, 15 лис.
Виставку "Повернення сакральних реліквій" у межах проєкту "Врятуймо скарби разом!" відкрили до Дня студента у Івано-Франківському краєзнавчому музеї. Вперше глядачам представили унікальну відреставровану скульптуру святого Алоїзія Гонзаги – покровителя молоді та студентства, а також скульптуру святого Ігнатія Лойоли, яка досі чекає на реставрацію.

Прикарпатці – одні з найактивніших користувачів інтерактивної мапи вживаних речей

15:04, 15 лис.
Прикарпатці – серед найактивніших користувачів інтерактивної мапи вживаних речей. Про це вчора нам розповів розробник проєкту Олександр Костінський. На helpmap, яка запрацювала цієї весни, - вже близько тисячі благодійних організацій зі всієї України. 

У Надвірній призупинили безкоштовну видачу інсуліну за рецептами

19:08, 14 лис.
Інсулінозалежні хворі Надвірної сьогодні не можуть безкоштовно отримати інсулін за рецептом лікаря. Про це повідомила директорка комунальної аптеки міста Людмила Кунько. За її словами, видачу ліків відновлять після підписання нової угоди з районною владою та надходження грошей.

Більше новин