Останні новини
Долиняни вимагають у поліції справедливого розслідування ДТП у Княжолуці
Долиняни вимагають у поліції справедливого розслідування ДТП у Княжолуці
14:18, 16 лип.
Провести справедливе розслідування смертельної дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася 10 липня в селі Княжолуці Долинського району, - з такою вимогою до поліції вчора о 19 годині у Долині до адмінбудівлі вийшли люди.  

Соціологічні дослідження і вибори: чи можна довіряти

19:14, 16 лип.
«Соціологічне дослідження впливає на вибір тих людей, які ще не визначились», - розповідає член  правління обласного комітету виборців Сергій Гайдей. Вартість такого дослідження у межах мажоритарного виборчого округу - 6-7 тисяч доларів. Про це нам сьогодні повідомила Директор фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.  

В Івано-Франківську для молоді провели лекцію про вибори

16:41, 16 лип.
Інтерактивна лекція та моделювання виборчого дня для молоді відбулося сьогодні в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку". Проводять захід в межах проєкту «Молодь не лайкає, молодь голосує». Його мета – залучити молодь до голосування на позачергових парламентських виборах, які відбудуться 21 липня. За словами організаторів, під час лекції не агітують за партії чи кандидатів.   

В Івано-Франківську вперше розпочався міжнародний молодіжний проєкт Erasmus+

15:05, 16 лип.
16 липня в Івано-Франківську вперше стартував Erasmus+. В перший день учасники провели гру на знайомство. Також програма передбачає заняття з  танців. Проєкт триватиме 10 днів - до 28 липня. Участь в ньому беруть понад 40 учасників з Польщі, Німеччини, Грузії та Івано-Франківська. 

Більше новин