Останні новини
«День краси» провели в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті
«День краси» провели в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті
15:09, 23 січ.
«День краси» провели сьогодні в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті. Окрім макіяжу мешканкам закладу робили модні зачіски та стрижки. Наприкінці свята учасницям влаштували фотосесію.

В Івано-Франківську презентували книгу з фінансової грамотності для дітей

14:01, 23 січ.
Україномовне видання книжки з фінансової грамотності для дітей та підлітків «Світ грошей» презентували сьогодні в Івано-Франківську. Таку книгу раніше видали у Польщі. Над українським варіантом більше року працював колектив викладачів Прикарпатського національного університету. 

Збірна України серед юніорів U-16 - переможець новорічного турніру

13:18, 23 січ.
Збірна України серед юніорів U-16 перемогла у фіналі новорічного турніру із баскетболу серед юнаків “Різдвяний Івано-Франківськ-2019”. Гра закінчилася близько 13:00. У фіналі зустрілися з командою івано-франківського коледжу фізичного виховання. Гості перемогли з мінімальним рахунком 82:80.  

Микола Вітенко: «З міського бюджету до кінця 2019 дадуть гроші на ремонт дороги до Дому Сірка

11:41, 23 січ.
З міського бюджету до кінця цього року дадуть гроші на ремонт дороги до «Дому Сірка». Про це сьогодні нам розповів заступник міського голови Микола Вітенко. Нгадаємо, два роки івано-франківська влада не дає гроші на ремонт дороги та вольєри для «Дому Сірка». Про це вчора нам розповіла голова цієї благодійної організації Наталія Когут.

Більше новин