Суспільне Івано-Франківськ покаже наживо прощання з королевою Єлизаветою II

Суспільне Івано-Франківськ покаже наживо прощання з королевою Єлизаветою II

19 вер. 2022

У понеділок, 19 вересня, телеканал Суспільне Культура та канали регіональної мережі Суспільного Мовлення*, зокрема Суспільне Івано-Франківськ, транслюватимуть державні похорони королеви Єлизавети ІІ, які проходитимуть у Вестмінстерському абатстві.

Телеканал Суспільне Культура о 12:30 розпочне спецефір з Лондона, який коментуватимуть головний редактор дирекції телебачення Суспільного Мовлення Юрій Макаров та історик Олександр Зінченко. До ефіру з ними включатимуться експерти.

Регіональні телеканали Суспільного Мовлення покажуть трансляцію о 12:30 в межах обіднього ефіру проєкту «Суспільне. Спротив» і впродовж дня будуть включення з Лондона.

Читайте також: Подкаст Суспільного «Про пракорені» — серед номінантів аудіопремії «Слушно»

Світові лідери зберуться в Лондоні, щоб віддати свою шану королеві Єлизаветі II, відвідавши Вестмінстер-Хол, де перебуває труна з її тілом. Очікується, що перша леді України Олена Зеленська буде серед 500 глав держав і високих гостей, запрошених на поминальну службу та VIP-прийом, організований королем Чарльзом III. 

Королева Єлизавета ІІ померла 8 вересня у віці 96 років у сімейному колі в замку Балморал на північному сході Шотландії.

Нагадаємо, інформаційний міжрегіональний проєкт «Суспільне. Спротив» виходить щобудня з 7:00 до 11:00, з 12:00 до 16:00 та з 17:00 до 21:00 одночасно на телеканалах регіональної мережі Суспільного Мовлення*. Це новини без маніпуляцій і за стандартами журналістики, включення з усіх регіонів України, практичні рекомендації, як виживати та жити під час війни.

Добірки-дайджести найцікавіших інтерв’ю та матеріалів інформаційного проєкту «Суспільне. Спротив» — щосуботи у ранковий, денний та вечірній час (з повтором у неділю) з 7:00 до 10:00, з 12:00 до 15:00, з 17:00 до 20:00.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії (Суспільне Чернівці, Суспільне Одеса, Суспільне Вінниця, Суспільне Львів тощо).

Оперативні новини про Івано-Франківщину — на платформах: 

Крім Суспільне Крим та Суспільне Донбас.