Подкаст Суспільного «Про пракорені» — серед номінантів аудіопремії «Слушно»

Подкаст Суспільного «Про пракорені» — серед номінантів аудіопремії «Слушно»

15 вер. 2022

Подкаст команди Суспільне Івано-Франківськ «Про пракорені» потрапив до номінантів аудіопремії «Слушно», започаткованої медіасервісом MEGOGO. Голосування, де слухачі обиратимуть найулюбленіші українськомовні подкасти, триватиме із 13 до 29 вересня включно, а вже 30 вересня, в Міжнародний день подкастів, оголосять результати. 

Для того, щоб проголосувати, необхідно авторизуватися на сайті премії та обрати свого фаворита у відповідній категорії, натиснувши на кнопку «Голосувати». Кожен слухач може віддати свій голос лише за один подкаст у кожній з категорій. 

Читайте також: 28 подкастів Суспільного — серед номінантів аудіопремії «Слушно»

Подкаст «Про пракорені»це особисті історії людей про генеалогію власного роду, а також коментарі науковців, краєзнавців, генетиків та інших фахівців. 

Слухати подкаст «Про ПраКорені»:

Загалом, від Суспільного Мовлення на цю премію номінували 28 подкастів у шести категоріях: про історію та суспільство (11 подкастів), журналістські розслідування (6 подкастів), про культуру (6 подкастів), про науку та технології (2 подкасти), лайфстайл-подкаст (2 подкасти), про спорт (1 подкаст).

Також крім вибору слухачів, команда MEGOGO Audio обере подкасти, які отримають відзнаки медіасервісу. Один із номінантів отримає головну нагороду — гран-прі премії «Слушно».

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

Оперативні новини про Івано-Франківщину — на платформах: