Оновлені студії та відремонтовані приміщення: менеджерка UA: КАРПАТИ прозвітувала про роботу

Оновлені студії та відремонтовані приміщення: менеджерка UA: КАРПАТИ прозвітувала про роботу

22 гру. 2018

Менеджерка UA: КАРПАТИ Наталія Кияницька розповіла, що вдалося за рік роботи на посаді керівника Суспільного Прикарпаття, а також про пріоритети філії ПАТ “НСТУ” у 2019-му.

Усі робочі завдання я поділила на 3 напрями техніко-економічний, адміністративно-господарський та репутаційний”, — розповідає менеджерка UA: КАРПАТИ Наталія Кияницька.Впродовж року на посаді вдалося втілити чимало, багато роботи ще заплановано. Дякую всій команді UA: КАРПАТИ та київським колегам за підтримку та сприяння”.

Найперше, філія осучаснила телезображення UA: КАРПАТИ: облаштували студію ранкового проекту “Карпатський ранок”, “Теми дня” та “Звітів. Наживо”. “Оскільки на телеканалі ранкове шоу запустилося лише у квітні цього року, то виникла потреба в студійному оформленні програми. Зважаючи на недофінансування Суспільного та з метою економії коштів, працівники філії власноруч на добровільних засадах виготовили макет та облаштували ранкову студію. Філія витратила лише на фарбу та розхідні матеріали”, розповідає Наталія Кияницька. — Окрім цього, оновлено телемайданчики для проектів суспільно-політичного напряму. Ми змінили декорації, меблі, додали світлові елементи, постелили килимове покриття у приміщення студії”.

Ще одним досягненням UA КАРПАТИ, Наталія Кияницька вважає облаштування віжн-студії для радіо. Ресурсом філії вдалося закупити 4 вебкамери і низку супутнього обладнання для трансляцій, а з того, що було, зібрати ефірну станцію. “Ми пофарбували та обклеїли акустичним матеріалом приміщення віжн-студії, модернізували електроживлення для стабільної роботи, провели аудіо- і відеокабелі, встановили освітлення. Тобто, шмат роботи був чималий, проте ми впоралися, і тепер трансляції програм радіо у прямому ефірі можна ще й переглядати”, — повідомила Наталія Кияницька.

Масштабні оновлення телекамер, мікрофонів та пультів через недофінансування компанії, наразі, залишаються у планах філії. Проте, деякі технічні оновлення все ж відбулися вже цього року: UA: КАРПАТИ тепер користується апаратно-програмним комплексом LiveU для трансляцій та трьома комплектами iPhone7.

За минулі 9 місяців у філії вдалося довести до ладу приміщення телерадіокомпанії, зробивши там ремонт. “Зроблено ремонти у вестибюлі на І поверсі, коридорах та сходових клітках, в кабінетах радійників, команди суспільно-політичного напрямку та інспектора з кадрів. У цих кабінетах ми замінили старі батареї на сучасні. В холах на обох поверхах замінили підвіконня”, — розповідає менеджерка.Задля комфорту працівників, в центральній апаратній радіо ми встановило кондиціонер”. Задля скорочення видатків філії, було переведено на аутсорс послуги з прибирання, охорони та пасажирських перевезень.

Крім адміністративно-господарської діяльності, Наталія Кияницька працює над популяризацією Суспільного на Прикарпатті та веде веде активну роботу з меценатами і громадськими організаціями. Зокрема, нещодавно розповідала про недофінансування компанії на дискусії в Університеті Короля Данила, а також презентувала діяльність UA: КАРПАТИ в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Івана Франка. Менеджерка ініціювала та організувала інформаційну кампанію про Івано-Франківську філію на міських заходах “День професій” та “Місто професій”. Крім цього, Наталія Кияницька неодноразово ставала спікером для публікацій газетних видань Прикарпаття "Репортер" та "Галичина".

Наталія Кияницька поділилася під час звіту і планами на прийдешній рік. “У 2019-му хочемо облаштувати вентиляційну систему в студії віжн-радіо, малій начиточній та апаратній, встановити професійне «холодне» освітлення у великій телевізійній студії та резервне джерело живлення (дизель/бензо генератор) потужністю 10 кВТ”,  — каже Наталія Кияницька. Серед пріоритетів роботи у наступному році оновлення техніки філії, встановлення систем відеоспостереження та контролю управління доступом, перехід від звичайних телефонів на цифрову IP-телефонію”.

Нагадаємо, 6 грудня минув рік із часу оголошення результатів першого в історії українських ЗМІ відкритого конкурсу на менеджерів та продюсерів регіональних філії Суспільного.