На UA: КАРПАТИ стартує другий сезон тревел-квесту «Край пригод»

На UA: КАРПАТИ стартує другий сезон тревел-квесту «Край пригод»

4 лют. 2022

6 лютого о 10:45 всі регіональні телеканали Суспільного, зокрема й UA: КАРПАТИ, покажуть першу серію другого сезону програми «Край пригод». Проєкт створила команда сумчан за результатами конкурсу «Створюй із Суспільним».

«Край пригод» — це телевізійний проєкт, в якому герої проходять низку квестів у цікавих туристичних локаціях Сумщини. Автори проєкту багато років досліджують Сумську область та займаються туристичною промоцією регіону. 

«У другому сезоні дещо змінилась тематика програми. Це білі плями історії Сумщини, постіндустріальна історія. З’являються такі об’єкти, про які ми мало чули, мало знаємо. Дуже цікаво подивитися, в якому стані вони перебувають. Також команда ТРК “Громада”, яка виготовляє цей проєкт, змогла знайти унікальних людей та унікальні крафтові виробництва», — розповідає продюсерка Суспільне Суми Оксана Кириленко.

Дивитися проєкт онлайн можна буде на сайтах всіх регіональних телеканалів та на ютуб-каналі Суспільне Суми.

Перший сезон тревел-квесту «Край пригод» вийшов на телеканалах Суспільного та на ютуб-каналі Суспільне Суми восени 2020 року за результатами конкурсу «Створюй із Суспільним». У 2021 році «Край пригод» знову потрапив до списку переможців.

«Створюй із Суспільним» — це програма співпраці із Суспільним мовником для продакшенів на умовах аутсорсу, щорічний відкритий відбір творчих проєктів для трансляції на регіональних телеканалах Суспільного. Цьогоріч конкурс зібрав майже дві сотні ідей телевізійних проєктів, 74 з яких стали переможцями.

Нагадаємо, місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіоРадіо ПроміньРадіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення