Команда Суспільне Карпати перемогла на спартакіаді між медійниками

Команда Суспільне Карпати перемогла на спартакіаді між медійниками

26 жов. 2021

В Микитинцях під Івано-Франківськом відбулася VIII спартакіада пам’яті президента Асоціації спортивних журналістів Прикарпаття Ореста Олексишина. Згідно із загальною кількістю зібраних очок, команда Суспільне Карпати отримала І місце. Про це повідомляє організатор змагань — Івано-Франківська обласна спілка журналістів.

Участь у змаганнях брали шість команд медійників регіону — друкованих та інтернет-видань, радіо й телеканалів. Вони випробували свої сили у шести категоріях.

У загальнокомандних — Суспільне Карпати завоювали «золото» у футзалі і «срібло» в перетягуванні канату. 

Марта Остап’як перемогла у категорії «дартс (жінки)», а Віталій Ільків у категорії «шашки (чоловіки)». 

У настільному тенісі і серед чоловіків, і серед жінок перемога теж була за командою Суспільного — І місце вибороли Марта Остап’як та Володимир Каразуб.

За загальнокомандні І, ІІ і ІІІ призові місця спортсмени отримали кубки, а журналісти, які взяли І, ІІ, ІІІ місця в особистій першості з індивідуальних видів спорту – медалі та грамоти.

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

На Прикарпатті це — телеканал UA: КАРПАТИ і Українське радіо Карпати.

Слухати Українське радіо Карпати можна онлайн та на частотах: 

  • Верховина - 103,6 FM
  • Івано-Франківськ - 100,4 FM
  • Калуш - 100,1 FM
  • Косів - 100,6 FM
  • Яремче - 100,2 FM

Дивитися телеканал UA: КАРПАТИ онлайн — за посиланням.

Фото — Івано-Франківська обласна спілка журналістів НСЖУ