UA: КАРПАТИ інформаційно підтримує «Кіно просто неба»

UA: КАРПАТИ інформаційно підтримує «Кіно просто неба»

2 лип. 2021

Національний тур «Кіно просто неба»* проведе 5 безкоштовних кінопоказів у двох містах Франківщини — Рогатині та Городенці. Івано-Франківська філія Суспільного (телеканал UA: КАРПАТИ та UA: Українське радіо Карпати) інформаційно підтримує подію в регіоні.

Транслюватимуть фільми на відкритих локаціях: 

  • 4 липня — у Рогатині, в парку імені Романа Шухевича о 17:00 та 19:00, 
  • 10 липня — в Городенці, в палаці культури на вулиці Тараса Шевченка (пішохідна стометрівка) о 16:00, 18:00 та 20:00.

Стрічки, які демонструватимуть, обирали самі громади. До показу у турі планують показати повнометражні фільми останніх років, а також короткометражні фільми проєкту «Дивись українське!».

«Для туру "Кіно просто неба" створена медіаплатформа — кіномобіль зі спеціальною інженерною конструкцією, — зазначають організатори, пише Суспільне Карпати. — Це автономна мобільна автоплатформа з великим LED екраном, якісним звуком та всім необхідним обладнанням для забезпечення кінопоказів в будь-який час доби та незалежно від місцерозташування. Для гостей кінематографічних свят передбачені фудкорти».

Загалом впродовж червня-вересня Національний тур «Кіно просто неба» проведе безкоштовні кінопокази у 48 містечках та селищах 9 областей України, де немає кінотеатрів. Амбасадорами проєкту стали зірки українського кінематографу Ірма Вітовська, Богдан Бенюк, Ахтем Сеітаблаєв. Безкоштовні кінопокази проводитимуться з дотриманням карантинних заходів.

Більше слухайте у програмі «Радіодень» від команди UA: Українське радіо Карпати:

UA: Суспільне мовлення — це найбільша мережа телерадіоканалів та цифрових платформ в Україні, які незалежні від владних чи бізнесових структур. На Прикарпатті це — телеканал UA: КАРПАТИ і UA: Українське радіо Карпати.

Слухати UA: Українське радіо Карпати можна онлайн та на частотах: 

  • Верховина - 103,6 FM
  • Івано-Франківськ - 100,4 FM
  • Калуш - 100,1 FM
  • Косів - 100,6 FM
  • Яремче - 100,2 FM

Дивитися телеканал UA: КАРПАТИ онлайн — за посиланням.

*Національний тур "Кіно просто неба" реалізується благодійним фондом "МХП–Громаді" у партнерстві з асоціацією "Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!" та за підтримки Державного агентства України з питань кіно.