Розвиток взаємодії філії UA: КАРПАТИ та центральної дирекції Суспільного мовлення

Розвиток взаємодії філії UA: КАРПАТИ та центральної дирекції Суспільного мовлення

14 чер. 2021

7–8 червня 2021 року в Івано-Франківську відбулася дводенна робоча зустріч колективу філії UA: КАРПАТИ та керівників центральної дирекції у складі Вікторії Сидоренко, директорки з управління персоналом, Марії Фрей, головної продюсерки регіонального мовлення, Ірини Гасанової, керівниці управління обліку кадрів, Тетяни Ящук, завідувачки відділу по роботі з філіями та центральною дирекцією, та Юлії Мороз, керівниці управління внутрішніх комунікацій.

Мета зустрічі — розвиток корпоративної культури та налагодження взаємодії в команді.

Читайте також: Микола Чернотицький уперше зустрівся із Суґімото Сатоші на Суспільному

«Суспільне мовлення — велика компанія з командою по всій країні. Такі зустрічі з колегами з філій допомагають синхронізуватися на операційному та ціннісному рівнях, щоб усі працівники знали, що відбувається в компанії: які цілі, плани та виклики, як ми можемо ефективно взаємодіяти та допомагати одне одному», — прокоментувала Вікторія Сидоренко.

Як зазначила Марія Фрей, пандемія змістила звичні плани і майже рік компанія обмежувала особисті зустрічі у філіях, щоб запобігти поширенню інфекції. 

«Ми перемістили наше спілкування на інтернет-платформи, але онлайн має свої обмеження. Регулярні зустрічі з працівниками на місцях для обговорення поточних і стратегічних питань нарешті повертаються в докарантинний режим. Так, упродовж літа окрім системної взаємодії разом із філіями працюватимемо над новою концепцією регіонального мовлення і якісним упровадженням інших політик», — розповіла пані Марія.

7 червня команда філії Суспільного UA: КАРПАТИ взяла участь у воркшопі на тему «Три ролі, які не запишуть до трудової книжки, або як пройти у взаємодії від залежності до партнерства», який провела Вікторія Мришук, організаційна та екзистенційна коучиня, фасилітаторка, сертифікована консультантка команди проєкту трансформації системи управління та корпоративної культури Суспільного мовлення.

«У часи змін здатність об’єднуватись і спільно перетворювати випробування на уроки та успіхи має вирішальне значення для організації», — зазначила Вікторія Мришук

На другий день у ході спільної фасилітаційної сесії для поліпшення корпоративної культури та налагодження взаємодії в команді колеги обговорювали питання розвитку партнерства, виявлення потреб і напрацювання карти необхідних змін.