НСЗУ про звільнення медиків, нардеп Прощук і "Оріана-Еко", біохімік – редактор світового журналу

18 чер. 19:00


Цього тижня 200 працівників медзакладів Івано-Франківська та 28 Верховинської лікарні отримали повідомлення про звільнення. Якою є позиція Національної службу здоров`я України, у розмові з керівницею Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Мар`яною Возницею.

Комітет Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування наступного тижня розгляне зміни до законів щодо об’єктів підвищеної небезпеки. Це стосуватиметься і Домбровського кар`єру. Народний депутат Едуард Прощук розповість про дворічний план вирішення проблем Калуського гірничо-промислового району, а також необхідність вирішення конфлікту між АТ "Оріана-Еко" та ВАТ "Оріана", через який гальмується промислова переробка розсолів Домбровського кар`єру.

Доцент кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету Олег Лущак увійшов до складу редакційної колегії міжнародного журналу "Biogerontology". Це стало наслідком активних наукових розробок команди вченого, написання статей та сотень цитувань біохіміка і геронтолога у міжнародному науковому світі. Як просуваються наукові дослідження сьогодні, у розмові з Олегом Лущаком.

Інші випуски
Більше відео