Частина команди UA: КАРПАТИ тимчасово працюватиме дистанційно

Частина команди UA: КАРПАТИ тимчасово працюватиме дистанційно

11 сер. 2020

З 11 серпня до 24 серпня філія Суспільного UA: КАРПАТИ змінює режим роботи: частина команди виконуватиме роботу дистанційно через підтвердження випадку захворювання на коронавірус в одного з працівників телеканалу. 

Щоб не допустити спалаху інфекції, команду новинарів філії вирішили перевести на дистанційний режим і тимчасово зупинити вихід інформаційних випусків на телеканалі UA: КАРПАТИ.

Читайте також: Командна робота всіх регіонів — філії Суспільного в умовах карантину працюють як єдина міжрегіональна платформа

Водночас команда Суспільного в Івано-Франківську не припинятиме інформувати про важливі події в області. Новинарі дистанційно готуватимуть рухомий рядок із головними новинами, а діджитал-команда й далі розміщуватиме оперативну інформацію на інтернет-платформах: сайті Суспільне Новини, фейсбук-сторінці UA: КАРПАТИ та ютуб-каналі філії.

«Усі програми, окрім новинних випусків на ТБ, виходитимуть у звичному для нас форматі, тобто з гостями на скайп-зв’язку: «Радіодень» о 12:15, «Тема дня: Радіовимір» о 17:15, а також телевізійна «Тема дня» й суботня програма «LightВечір». Журналістки діджитал-відділу також не припинятимуть роботи — відстежуватимуть важливі події області дистанційно. Ми уважно стежитимемо за станом здоров’я наших працівників, аби не допустити поширення хвороби. Маю надію, швидко відновимо повноцінне мовлення», — розповіла продюсерка Івано-Франківської філії Суспільного Галина Держипільська.

Читайте також: Новинарі UA: ЛЬВІВ повертаються до звичного режиму роботи

Приміщення філії продезінфікували й стежать за самопочуттям усіх працівників. 

«Оскільки в працівника філії виявили COVID-19, ми організували нашу роботу так, щоб якнайменше контактувати. Тому працівники ньюзруму й діджитал-відділ працюватимуть дистанційно. Журналісти відділу новин щодня готуватимуть рухомий рядок із головними новинами Прикарпаття, а всі інші програми виходитимуть у режимі, який запроваджено з початку пандемії. Гості студій умикаються телефоном чи скайпом. Працівники філії дотримуються всіх санітарно-епідеміологічних вимог під час пандемії», — зазначила менеджерка філії UA: КАРПАТИ Наталія Кияницька.

Нагадаємо, від початку карантину три філії Суспільного тимчасово переходили на режим дистанційної роботи через випадки захворювання серед працівників — Рівненська, Чернівецька та Львівська. Нині вони працюють у звичному режимі.