Спецпроєкт Суспільного до Дня вчителя в ефірі UA: КАРПАТИ

Спецпроєкт Суспільного до Дня вчителя в ефірі UA: КАРПАТИ

3 жов. 2019

4 − 6 жовтня  на телеканалах Суспільного, зокрема і на UA: КАРПАТИ, транслюватимуть спецпроєкт «25 причин любити вчителя». Його підготували регіональні команди UA: Суспільне мовлення до Дня працівників освіти. 

Проєкт налічує двадцять п’ять історій, тривалістю до двох хвилин. Кожен регіон України долучився, записавши по одній історії: усі 24 області та UA: КРИМ.

Героїнею проєкту із Прикарпаття стала журналістка та ветеранка АТО Наталія Коцкович. Жінка поділилfся із командою Суспільного спогадами про свою шкільну вчительку із математики Наталію Петрівну Варик. «Вона була безпристрасна: розуміла, що хтось – гуманітарій, а хтось – розуміє точні науки, — згадує Наталія Коцкович. — Якщо ти сувора, справедлива і відповідальна до своєї роботи, то, повірте, діти, які навчаються у вас, виростуть такі ж».

Загалом, герої усіх роликів − люди різного віку, інтересів та професій. Вони згадують моменти, коли педагоги мотивували, підтримували, надихали та  змінювали їхнє життя. 

«Ці маленькі інтерв’ю не лише акцентують на цінності професії вчителя. Вони також дають змогу глядачам познайомитися з героєм чи героїнею, дізнатися детальніше про їхню сферу діяльності», — каже креативна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Катерина Жуліна. — «На ідею спецпроєкту мене надихнули мої діти та їхні розповіді про вчителів. Наступного дня з командою департаменту ми обговорили концепцію й вирішили, що потрібно  підготувати проєкт, де ми можемо показати важливість педагогів».

Нагадаємо, у першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти. Цьогоріч дата випала на 6 жовтня. 

Суспільне урізноманітнює регіональне мовлення пізнавальними програмами.

Дивитися телеканал UA: КАРПАТИ онлайн можна на сайті if.suspilne.media. Підписуйтеся на нас у соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram,  YouTube.