Про охорону природи Прикарпаття  — у #Звітах_наживо на UA: КАРПАТИ

Про охорону природи Прикарпаття  — у #Звітах_наживо на UA: КАРПАТИ

25 чер. 2019

Прямий етер проєкту стартує цього четверга, 27 червня, о 19:20. До студії запросили начальника управління екології та природних ресурсів Івано-Франкіської ОДА Андрія Пліхтяка.

Долучитися до підготовки програми може кожен: якщо маєте запитання про природоохоронну діяльність та екологію Івано-Франківщини, сформулюйте текст у пост чи коментар в мережі Facebook та додайте хештег #Запитай_Пліхтяка. Найгостріші із них ведучі #Звітів_наживо озвучать та обговорять у програмі.

Окрім цього, глядачі телеканалу UA: КАРПАТИ та слухачі UA: Українське радіо Карпати можуть телефонувати у студію прямого етеру — (067) 550 20 50.

Пряма трансляція #Звітів_наживо — на офіційній сторінці UA: КАРПАТИ у Facebook.

Нагадаємо, #Звіти_наживо — це всеукраїнський проєкт команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ, де чиновники та посадовці різних рангів і структур звітують про роботу своїх підрозділів: як про досягнення, так і про помилки. За концепцією програми, до обговорення в прямому етері, крім представників влади, залучають журналістів, незалежних експертів та громадськість. Тривалість кожних #Звітів_наживо — 52 хвилини.