Команда Суспільного сумує з приводу загибелі в бою Сергія Силкіна

Команда Суспільного сумує з приводу загибелі в бою Сергія Силкіна

20 жов. 2022

У бою з російськими окупантами неподалік Бахмута Донецької області загинув військовослужбовець з Івано-Франківська, колишній працівник Суспільне Івано-Франківськ Сергій Силкін. Трагічну звістку команді повідомила його матір Галина.

Сергій Силкін народився 17 липня 1994 року в Івано-Франківську. В липні 2013 року влаштувався звукорежисером на ОДТРК «Карпати». У жовтні 2015 року Сергія призвали до армії, де він служив до квітня 2017 року. Після служби повернувся на Суспільне і працював у компанії до вересня 2021 року.

Після початку повномасштабного вторгнення Сергій вирушив на фронт. Загинув воїн 17 жовтня на Бахмутському напрямку. У нього залишилися матір, батько і сестра. Мати Сергія Галина пообіцяла пізніше повідомити про час і місце панахиди.

«Сергій був дуже творчою і неординарною людиною. Саме творча робота, коли треба було фантазувати, щось придумувати, імпровізувати, йому вдавалася найкраще. І ще — голос! Він мав красивий, низького тембру, оксамитовий голос. Саме його радіослухачі чули в багатьох передачах обласного радіо, — ділиться спогадами про Сергія Силкіна продюсерка Суспільне Івано-Франківськ Галина Держипільська. — Отримавши повістку в армію у 2015 році, пішов без вагань. І ми всім творчим колективом чекали його. А коли відслужив і вийшов на роботу, пам’ятаю, як казав, що думає продовжити військову справу. І таки продовжив. І залишиться тепер в нашій пам’яті справжнім воїном».

Команда Суспільного співчуває рідним Сергія та глибоко сумує разом з ними. Ми шануватимемо пам’ять нашого колеги і віримо в перемогу України.