Світлана Фальчук виконуватиме обов`язки менеджерки Суспільне Карпати

Світлана Фальчук виконуватиме обов`язки менеджерки Суспільне Карпати

17 гру. 2021

Із 15 грудня тимчасовою виконувачкою обов’язків менеджера Івано-Франківської філії Суспільного стала Світлана Фальчук. Про це йдеться у протоколі засідання правління компанії.

Читайте також: Офіс Суспільне Карпати — відтепер за новою адресою

До цього Світлана Фальчук працювала менеджеркою напряму з фінансових питань фінансово – господарського управління Суспільне Карпати

«Найперше наше завдання зараз — це завершити переїзд філії у новий офіс, зокрема облаштувати студії для прямих ефірів телеканалу, а також створити комфортні умови для усіх підрозділів Суспільне Карпати», — розповіла тимчасова виконувачка менеджерки Суспільне Карпати Світлана Фальчук. 

Світлана Фальчук у новому офісі Суспільне Карпати

Нагадаємо, функції адміністративного й творчого управління у регіональних філіях Суспільного повністю поділено: всіма адміністративними та господарськими питаннями керує менеджер, а продюсер — керівник творчого напряму роботи команди.

На початку грудня завершився відкритий конкурс на посаду керівників Івано-Франківської філії Суспільного. Згідно з його результатами, переможницею відбору на посаду продюсерки Суспільне Карпати стала Галина Держипільська. Переможця на посаду менеджера філії не обрали. 

Місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.

Суспільне Карпати — це телеканал UA: КАРПАТИ, Українське радіо Карпати та діджитал-платформи. 

Слухати Українське радіо Карпати можна онлайн та на частотах: 

  • Верховина - 103,6 FM

  • Івано-Франківськ - 100,4 FM

  • Калуш - 100,1 FM

  • Косів - 100,6 FM

  • Яремче - 100,2 FM

Дивитися телеканал UA: КАРПАТИ онлайн — за посиланням.