«Глушина на кордоні» — у регіональному телеефірі Суспільного стартує проєкт про життя прикордонних сіл Сумщини

«Глушина на кордоні» — у регіональному телеефірі Суспільного стартує проєкт про життя прикордонних сіл Сумщини

8 гру. 2021

11 грудня о 10:20 в ефірі телеканалу UA: КАРПАТИ та усіх регіональних телеканалів Суспільного стартує проєкт «Глушина на кордоні», який створила команда сумчан через конкурс «Створюй із Суспільним»

«Сумщина має найдовший кордон із Росією після Луганщини. Впритул до нього розташовані майже три десятки сіл. До деяких з них уже не ходять автобуси, до інших будують дороги. В одних залишилось усього кілька жителів, а в інших — чимало багатодітних сімей. Одні розквітають, інші — доживають», — розповідає керівниця та ведуча проєкту Олена Адаменко.

Дивіться реальні історії про життя прикордоння в ефірі усіх регіональних телеканалів Суспільного, а також онлайн на сайтах мовників та на ютуб-каналі Суспільне Суми.

«Створюй із Суспільним» — це програма співпраці із Суспільним мовником для продакшенів на умовах аутсорсу, щорічний відкритий відбір творчих проєктів для трансляції на регіональних телеканалах Суспільного. Цьогоріч конкурс зібрав майже дві сотні ідей телевізійних проєктів, з яких до захисту відібрали 111, найбільше — із Сум, Вінниці, Дніпра й Тернополя. Оголошення переможців цьогорічного конкурсу ідей «Створюй із Суспільним» заплановано на 20 грудня. Виробництво проєктів здійснять упродовж 2022 року.

Нагадаємо, регіональні суспільне мовники разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіоРадіо ПроміньРадіо Культура) входить до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.

Суспільне Карпати — це телеканал UA: КАРПАТИ і Українське радіо Карпати.

Слухати Українське радіо Карпати можна онлайн та на частотах: 

  • Верховина - 103,6 FM
  • Івано-Франківськ - 100,4 FM
  • Калуш - 100,1 FM
  • Косів - 100,6 FM
  • Яремче - 100,2 FM

Дивитися телеканал UA: КАРПАТИ онлайн — за посиланням.