UA: КАРПАТИ покажуть наживо урочистості до Дня Збройних сил України

UA: КАРПАТИ покажуть наживо урочистості до Дня Збройних сил України

6 гру. 2021

6 грудня о 18:20 дивіться на усіх регіональних телеканалах Суспільного, зокрема і на UA: КАРПАТИ, міжрегіональний спецефір до Дня Збройних сил України в межах проєкту «Сьогодні. Головне». Він розпочнеться із включень наживо кореспондентів із Краматорська (Донеччина), Одеси та Харкова. Журналісти покажуть, як у цих містах готуються до святкового параду з нагоди 30-ї річниці Збройних сил України. Ведучою проєкту в київській студії буде Катерина Сидорчук.

Загалом, урочистості відбудуться одразу в 5 містах країни — у Києві на Михайлівській площі, у Харкові на площі Свободи, на площі перед пам’ятником Т. Г. Шевченку у Львові, у Краматорську на площі Миру та на Морському вокзалі в Одесі. Трансляція парадів у цих містах розпочнеться на UA: КРИМ та усіх регіональних телеканалах Суспільного о 18:30. 

Опісля регіональні команди Суспільного продовжать розповідати про військових та Збройні сили України у проєкті «Сьогодні. Головне». Про шлях бійця, повернення з війни, і очікування від влади — дивіться на UA: КАРПАТИ у розмові із учасником бойових дій на Сході України у 2014-2015 роках, заступником голови обласної спілки учасників АТО, начальником відділу Косівської РДА з питань мобілізації Володимиром Зузяком. Ведуча — Христина Дичаковська. Початок програми — після трансляції урочистостей, орієнтовно о 19:20.

Нагадаємо, місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.

Суспільне Карпати — це телеканал UA: КАРПАТИ і Українське радіо Карпати.

Слухати Українське радіо Карпати можна онлайн та на частотах: 

  • Верховина - 103,6 FM
  • Івано-Франківськ - 100,4 FM
  • Калуш - 100,1 FM
  • Косів - 100,6 FM
  • Яремче - 100,2 FM

Дивитися телеканал UA: КАРПАТИ онлайн — за посиланням.