UA: КАРПАТИ покаже Чемпіонат України з індорхокею

UA: КАРПАТИ покаже Чемпіонат України з індорхокею

3 гру. 2021

4–5 грудня всі регіональні телеканали Суспільного, зокрема UA: КАРПАТИ, покажуть наживо змагання Чемпіонату України з індорхокею сезону 2021–2022. Пряму трансляцію проведе Суспільне Суми.

Читайте також: Офіс Суспільне Карпати — відтепер за новою адресою

Індорхокей — різновид хокею, який грають у приміщенні з дерев’яним, вініловим чи лінолеумним покриттям. В Україні змагання відбуваються у двох чемпіонатах: вища ліга — жінки, суперліга — чоловіки. Команди зустрінуться на ігровому майданчику Палацу студентського спорту «СумДУ».

«Ми проводимо трансляцію чемпіонату, щоб глядачі побачили, які сильні команди з індорхокею є у Сумах, Вінниці, Житомирі. Знаково, що змагання проводяться у Сумах, де жіночий індорхокей має потужні традиції», — говорить спортивний журналіст Суспільне Суми та коментатор чемпіонату Олександр Качанов.

Розклад змагань:

4 грудня

  • 16:00–17:00 — пряма трансляція матчу «ШВСМ-Олімпія» (Вінниччина) —  ОШВСМ ХК «Фенікс» (Житомирщина). Чоловіки.

5 грудня

  • 16:00–17:00 —  пряма трансляція матчу МСК «Сумчанка» (Суми) —  «Динамо» (Суми). Жінки. 

Переглянути Чемпіонат України з індорхокею онлайн можна на сайтах регіональних телеканалів Суспільного та на ютуб-каналі Суспільне Суми.

Нагадаємо, місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіоРадіо ПроміньРадіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.

Суспільне Карпати — це телеканал UA: КАРПАТИ і Українське радіо Карпати.

Слухати Українське радіо Карпати можна онлайн та на частотах: 

  • Верховина - 103,6 FM
  • Івано-Франківськ - 100,4 FM
  • Калуш - 100,1 FM
  • Косів - 100,6 FM
  • Яремче - 100,2 FM

Дивитися телеканал UA: КАРПАТИ онлайн — за посиланням.