«Паркан і платний вхід на волинських озерах»: нове розслідування «Червона лінія»

«Паркан і платний вхід на волинських озерах»: нове розслідування «Червона лінія»

1 жов. 2021

У неділю, 3 жовтня, о 19:45 на всіх регіональних телеканалах Суспільного, зокрема і на UA: КАРПАТИ, вийде черговий випуск журналістських розслідувань «Червона лінія». У шостій серії команда проєкту з Волині з’ясовує,  хто обмежує доступ до водойм і чи мають право заробляти на цьому.

Журналістка-розслідувачка Марія Доманська з оператором Юрієм Ребриком проінспектували кілька волинських водойм і виявили, що закон не працює. За словами авторки проєкту «Червона лінія» Оксани Петрук, згідно із прийнятим восени 2019 року так званим законом про вільний доступ до водойм, органи місцевого самоврядування повинні були подбати про демонтаж парканів. Минуло два роки, а ситуація не змінилась.

«Паркан і платний вхід. Типова ситуація на волинських озерах. Орендарі не зважають на закони і обмежують доступ до водойм і пляжів. Серед таких – місцеві і народні обранці – депутати, які полюбляють селитися поблизу річок та озер. Від цього страждає громада. А місцеву владу, схоже, ця ситуація цілком влаштовує», — каже Оксана Петрук.

Проєкт реалізують через відкритий конкурсний відбір  «Створюй із Суспільним. Розслідування». «Створюй із Суспільним» — це програма співпраці з Суспільним мовником для продакшенів на умовах аутсорсу, відкритий відбір творчих проєктів для трансляції на регіональних телеканалах Суспільне мовлення.

Нагадаємо, місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіоРадіо ПроміньРадіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.

На Прикарпатті це — телеканал UA: КАРПАТИ і Українське радіо Карпати.

Слухати Українське радіо Карпати можна онлайн та на частотах: 

  • Верховина - 103,6 FM
  • Івано-Франківськ - 100,4 FM
  • Калуш - 100,1 FM
  • Косів - 100,6 FM
  • Яремче - 100,2 FM

Дивитися телеканал UA: КАРПАТИ онлайн — за посиланням.