6 вересня через планову профілактику телеканал UA: КАРПАТИ та Українське радіо Карпати мовитиме зі змінами

6 вересня через планову профілактику телеканал UA: КАРПАТИ та Українське радіо Карпати мовитиме зі змінами

1 вер. 2021

У понеділок, 6 вересня, відбудеться планова профілактика. У зв’язку з цим мовлення телерадіоканалів Суспільного, зокрема UA: КАРПАТИ та  Українське радіо Карпати, буде призупинено з 2:00 до 14:00. 

6 вересня на всіх об’єктах Концерну РРТ проводитимуть піврічне технічне обслуговування антенно-фідерних систем та обладнання електроживлення. Зважаючи на планово-профілактичні роботи, у понеділок з 2:00 до 14:00 буде відсутнє ефірне мовлення загальнонаціональних телеканалів UA: ПЕРШИЙUA: КУЛЬТУРАUA: КРИМ та усіх регіональних телеканалів, а також на більшості FM-частотах Суспільного радіо.

Водночас, команда цифрових платформ Суспільного Карпати працюватиме без змін. Оперативні новини шукайте на діджитал-платформах:  

Нагадаємо, регіональні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіоРадіо ПроміньРадіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення. Новини регіонів України читайте на сайті suspilne.media.