Останні новини
Шість днів без газу жили мешканці 18 квартир, що на вулиці Івана-Павла ІІ
Шість днів без газу жили мешканці 18 квартир, що на вулиці Івана-Павла ІІ
13:47, 21 жов.
Шість днів без газу жили мешканці 18 квартир, що на вулиці Івана-Павла ІІ, 8 в Івано-Франківську. За словами мешканця цього будинку Олександра Біланчука, газопостачання припинили через споживачів, які не змінили побутові лічильники.

Як знайти роботу, навчали ветеранів АТО в Івано-Франківську

13:15, 21 жов.
Проєкт «Ветерани: від діалогу до працевлаштування» сьогодні розпочали реалізовувати на території Промприладу в Івано-Франківську. Протягом трьох днів учасникам з Івано-Франківської, Чернівецької та Тернопільської областей прочитають лекції успішні ветерани та підготують їх до співбесіди з роботодавцями. Проєкт організовує «Об’єднання дружин і матерів бійців» за фінансової підтримки Міністерства у справах ветеранів України.

Змагання за Кубок України з таеквон-до відбулися в Івано-Франківську

15:51, 20 жов.
Змагання за Кубок України з таеквон-до завершилися сьогодні в Івано-Франківську. "Цьогорічний турнір можна називати міжнародним, - розповів голова обласного осередку всеукраїнської асоціації спортсменів таеквон-до Андрій Данищук, - адже до змагань долучилися спортсмени з Молдови". Загалом, цього року участь у змаганнях взяли понад 250 спортсменів.

Жінка, яка померла в міському перинатальному центрі, до пологів була здоровою

19:17, 19 жов.
Жінка, яка 6 жовтня померла в Івано-Франківському міському перинатальному центрі, до пологів була здоровою. Про це сьогодні повідомив її чоловік Любомир Цуцяк. За його словами, 5 жовтня, близько 19:00, в дружини відійшли води. Впродовж ночі жінка перебувала в перинатальному, а пологи почалися, за рішенням лікарів, о 07:00. Любомир розповідає, що жінка народила о 13:40 6 жовтня. Після цього стан її здоров’я погіршився. Мама померлої розповідає,

Більше новин