Останні новини
"Молода Просвіта" навчала створювати громадські простори
16:50, 22 сер.
Як створити громадський простір, навчали сьогодні представників громад Прикарпаття. Тренінг "Основи ефективної громадської діяльності" провели у просторі «Вдома». Такі навчання організовує громадська організація «Молода Просвіта Прикарпаття» спільно з  Агенством  з Міжнародного розвитку США «USAID». 

10 гірсько-штурмова бригада: казарми здали, гуртожиток збудують (ОНОВЛЕНО)

13:48, 22 сер.
На території 10 гірсько-штурмової бригади здали в експлуатацію три нові казарми. До кінця року розпочнуть роботи з будівництва сімейного гуртожитку, а також відкриють меморіал загиблим воїнам. Від початку року військовослужбовцям підвищили зарплати на 23%: ті, хто перебувають у місці постійної дислокації, отримують від 12 тисяч гривень. У зоні бойових дій - від 18 000 гривень.        

Обласна серпнева конференція освітян відбулася в Івано-Франківську

13:36, 22 сер.
900 перших класів цьогоріч буде в Івано-Франківській області. В них навчатиметься понад 16 тисяч учнів, що на 10 % більше ніж в минулому навчальному році. Про це сьогодні на обласній серпневій конференції педагогічних працівників повідомив Віктор Кімакович, директор Департаменту освіти та науки облдержадміністрації.

Новий тролейбус білоруського виробництва курсуватиме Івано-Франківськом

12:35, 22 сер.
Новий тролейбус презентували сьогодні поблизу міської ратуші. За словами директора комунального підприємства «Електроавтотранс» Віталія Голутяка, він особливий тим, що може один кілометр проїхати без мережі.

Більше новин