UA: КАРПАТИ покаже Великодні богослужіння з храмів у Запоріжжі та Львові

UA: КАРПАТИ покаже Великодні богослужіння з храмів у Запоріжжі та Львові

31 бер. 2021

4 квітня християни західного обряду відзначатимуть Великдень. Регіональні телеканали Суспільного, зокрема і UA: КАРПАТИ, покажуть наживо святкові меси з римо-католицьких храмів у Запоріжжі та Львові. Від початку пандемії Суспільне транслює богослужіння різних конфесій, аби віряни могли молитися з дому.

Читайте також: Традиційна великодня випічка нацспільнот України — у спецпроєкті Суспільного

UA: ЗАПОРІЖЖЯ готує пряму трансляцію суботньої вечірньої молитви напередодні Великодня та недільного богослужіння римо-католицьких вірян зі Співкатедрального собору-Санктуарію Бога Отця Милосердного у Запоріжжі. Команда UA: ЛЬВІВ забезпечить трансляцію наживо Великодньої меси із Храму св. Йоана Павла ІІ, що у Сокільниках (Львів).

UA: КАРПАТИ транслюватиме наживо ці богослужіння:

у суботу, 3 квітня 

  • 20:00-22:00 — вечірня молитва зі Співкатедрального собору-Санктуарію Бога Отця Милосердного Харківсько-Запорізької дієцезії Римсько-католицької Церкви (Запоріжжя).

у неділю, 4 квітня

  • 11:00-12:00  — Великодня меса із Співкатедрального собору — Санктуарія Бога Отця Милосердного (Запоріжжя);
  • 12:30-13:30 — Великодня меса із Храму св. Йоана Павла ІІ (Львів).

Онлайн телеканал UA: КАРПАТИ можна дивитись за посиланням. 

Нагадаємо, UA: Суспільне мовлення — це найбільша мережа телерадіоканалів та цифрових платформ в Україні, які незалежні від владних чи бізнесових структур. На Прикарпатті це — телеканал UA: КАРПАТИ і UA: Українське радіо Карпати. Оперативні новини про регіон — на сайті suspilne.media та на сторінках Суспільного у соцмережах.